На сьогоднішній день більшість родовищ, які експлуатує «Укргазвидобування», знаходяться на завершальній стадії експлуатації.
Про це повідомив Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» Сергій Костюк, уточнивши, що практично всі вони вичерпані на 70-80%.
«Оскільки пластовий тиск в родовищах знижено, одним із способів роботи на свердловинах є будівництво дотискуючих компресорних станцій, які дозволяють піднімати газ з низьким тиском і впускати його в транспортну систему», - додав Сергій Костюк.
Він також зазначив, що важливою складовою зростання обсягів видобутку природного газу є інвестування в геологорозвідку і перспективне буріння.
«Капіталовкладення на ці потреби повинні бути закладені в собівартості газу і на сьогоднішній день складати не менше 738 грн. за тис. куб. м без ПДВ. Доведення відпускної ціни (газу) до цього рівня дозволить нам розвідувати нові родовища, модернізувати технічний парк і вже через кілька років вийти на щорічний показник з видобутку природного газу в розмірі близько 18 млрд. куб. м», - уточнив Сергій Костюк.
Як вже повідомлялося раніше, собівартість видобутку разом з капітальними інвестиціями буде дорівнювати 738 грн. за тис. куб. м без ПДВ, якщо проводити розрахунки по вітчизняним стандартам, оскільки собівартість, що розраховується за міжнародним показникам, за нинішніх умов видобутку досягає 250 $ за тис. куб. м.
Більшість родовищ ПАТ «Укргазвидобування» вичерпані на 70-80%
Опубликовано: 2014-07-14 16:05:43
Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.
|
Новости рубрики:
Перевезення вантажів у цистернах
Необходимость и важность фулфилмент-центра в США для онлайн-продавцов из Украины Міжнародні контейнерні перевізники повертаються до України Укрзалізниця отримала з Японії першу партію з 25 тис. тонн рейок У Закарпатській області розвиватимуть геотермальну енергетику Проверка состояния тормозной жидкости в авто Організація вантажних комерційних перевезень з України до інших країн Найбільше товарів Україна імпортує з Китаю, Польщі та Німеччини |