• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Міністр праці та соціальної політики взяв участь в урочистих заходах з нагоди Міжнародного дня інвалідів
  Опубликовано: 2005-12-05 15:55:00
  Міністр праці та соціальної політики Іван Сахань взяв участь в урочистих заходах з нагоди Міжнародного дня інвалідів, які відбулися 3 грудня в Палаці мистецтв „Український дім”.
   
  Іван Сахань наголосив, що політика уряду спрямована на комплексне розв’язання проблем інвалідів. „Заходи, які проводяться, є частиною тієї загальнодержавної політики, яку уряд реалізує сьогодні. Відповідно до вимог Президента, одним із головних завдань є створення нормальних умов для самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями. Держава ставить перед собою завдання створити такі умови, щоб інвалід міг вільно потрапити в будь-яку установу, навчання його було організоване в загальній системі освіти, а не в спеціальних школах-інтернатах тощо”, — сказав міністр праці.
   
  За словами міністра, що стосується фінансування в бюджеті, то на наступний рік передбачено достатньо високий рівень фінансових видатків. Вони передбачають суттєве підвищення рівня пенсійного забезпечення людей з обмеженими фізичними можливостями. Відповідно, серйозно змінюється рівень пенсійного обслуговування людей, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. „Фінансування інвалідів зменшуватися не буде. Хоча сказати, що ми всі питання вирішимо з бюджетом цього року, не можна, незважаючи на те, що у більшості напрямків є суттєві просування вперед”,— зауважив міністр праці.
   
  Під час інтерв’ю, до міністра праці та соціальної політики Івана Саханя підійшла жінка з дитиною-інвалідом і попросила допомоги, щоб дали хоч одну кімнату для сина. Міністр пообіцяв розглянути їхнє прохання і відрядити до них спеціальну комісію.
   
   Инф. Мlsp.gov.ua
   


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.