• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Участь Президента України в круглому столі “The Economist”
  Опубликовано: 2005-11-29 11:48:00
  Президент України Віктор Ющенко зустрічається з керівниками міжнародних та українських компаній під час Круглого столу, організованого компанією Economist Conferences.
   
  Тема зустрічі – обговорення бізнес-клімату в Україні та основні питання, пов’язані з економічними реформами. А саме:
   
  -Основні економічні пріоритети для України на наступні 4 роки
  -Перспективи щодо приєднання до Європейського Союзу
  -Перспективи щодо вступу України у СОТ
  -Стратегії для досягнення стійкого економічного зростання
  Глава держави у своєму виступі планує окреслити завдання побудови конкурентноспроможної економіки на найближчі 3 – 4 роки.
  Президент України Віктор Ющенко докладає всіх зусиль, за допомоги дорадчих органів та громадських організацій, для створення концепції економічного розвитку держави на найближчі десять років. Створена та діє Консультативна Рада при Президентові України з питань іноземних інвестицій.
   
  Українська нова влада вже засвідчила, що Україна розвиватиме інструменти ефективної ринкової економіки. В 2006 році заплановано введення мораторію на будь-які зміни в податковому законодавстві. З 2007 року розпочнеться процес поступового, але значного зниження податкового тиску. Держава планує відмовитись від адміністративного регулювання цін на немонопольних ринках. Малий та середній бізнес буде головним джерелом формування середнього класу. Держава вже почала і планує надалі знижувати регуляторний тиск на бізнес.
  У зовнішньоекономічній політиці Україна планує й  надалі триматися стратегічного курсу – на європейську інтеграцію. Держава робить усе можливе для того, щоб вітчизняні товари та послуги активно просувались на зовнішні ринки. Для цього Україна має вступити до Світової організації торгівлі.
   
  Влада планує створити комплексне законодавство щодо захисту права власності. Говорячи про нинішні конфліктні ситуації, Уряд та Президент готові бути арбітром, і вже зробили чимало кроків для встановлення переговорного процесу.
  Держава робить все можливе для стратегічного розвитку найперспективніших сфер економіки. В першу чергу будуть розроблені плани розвитку високотехнологічного виробництва.
   
  В конференції беруть участь: керуючий партнер Ernst & Young в Україні Олексій Кредісов, віце-президент громадського сектору EMEA, Hewlett-Packard Інго Юраске, виконавчий директор Sun Interbrew Джозеф Стрелла, старший віце-президент Economist Intelligence Unit Деніел Торнілі, більш ніж 150 керівників компаній з України, Росії, країн Європи та інвестори зі Сполучених Штатів Америки.
   
  Офіційне інтернет-представництво Президента України

   
   


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  17 сен, 09:42

  14 сен, 19:30

  12 сен, 18:11

  10 сен, 18:08

  08 сен, 19:46

  07 сен, 19:53

  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".