• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • RSS feed
  • На відбудову Київщини потрібно близько 37,6 млрд доларів – Шмигаль
    Опубликовано: 2025-04-01 11:05:19

    За останньою оцінкою Світового банку, потреби на відбудову Київської області складають близько 37,6 млрд доларів. Уряд України з перших днів деокупації розпочав цю роботу.

    Про це 31 березня заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

    "Для завершення вже розпочатих проєктів відбудови на Київщині з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії приймаємо протокольне доручення про виділення додаткових 1,5 млрд грн", — повідомив Шмигаль.

    Наразі уряд ухвалив низку важливих рішень:

    вдосконалює алгоритм отримання компенсації за знищене індивідуальне житло для його відбудови;
    виділив Київській ОВА ще майже 36 млн грн на завершення робіт з відновлення стадіону "Чемпіон" в місті Ірпінь;
    виділив додаткове фінансування на завершення будівництва восьми багатоквартирних будинків в Ірпині;
    виділив 5,2 млрд грн Агентству відновлення та обласним адміністраціям для відбудови та експлуатації доріг у фронтових та прифронтових регіонах, які пріоритетно використовуються нашими Силами безпеки й оборони.

    Інф. delo.ua



    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.



    info@elcomart.com
    При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.