• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • RSS feed
  • Антимонопольний комітет стурбований можливим зривом виконання закону про державні закупівлі
    Опубликовано: 2006-04-03 12:38:00

    Антимонопольний комітет України занепокоєний позицією деяких органів влади стосовно погодження постанови Кабінету Міністрів України щодо функціонування системи державних закупівель.

    Зокрема, у розвиток нещодавніх змін законодавства Комітет своєчасно розробив та передав на погодження залученим органам влади проект відповідної постанови.

    Натомість Мінекономіки відмовляється погоджувати цей документ в частині збільшення бюджетних призначень Комітету за рахунок зменшення своїх. Окрім цього, одну узгоджувальну нараду Міністерство проігнорувало, а друга не відбулася через відсутність представників ще й Мін’юсту та Мінфіну.

    «Ситуація, що склалася, затримує виконання покладених законодавством на Антимонопольний комітет нових функцій і ставить під загрозу зриву функціонування системи державних закупівель взагалі. Така безвідповідальна та зухвала позиція органів влади є неприпустимою. Сподіваюсь, вони вчасно схаменуться. Тому я закликаю усіх конструктивно підійти до вимог Закону, без амбіцій, але з повагою до Верховної Ради, яка прийняла цей закон, та до Президента, який його підписав, - наголосив Голова Комітету Олексій Костусєв. - А для того, аби якнайшвидше врегулювати ситуацію, я сьогодні звернувся до Прем’єр-міністра України листом, у якому висловив стурбованість нинішнім становищем та попрохав його особисто втрутитися у вирішення конфлікту».

    Інф. АМКУ



    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.



    САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

    21 ноя, 11:00

    19 ноя, 18:06

    18 ноя, 18:59

    18 ноя, 15:29

    17 ноя, 18:38

    15 ноя, 18:58

    info@elcomart.com
    При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.