• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Президент обговорив з Прем’єр-міністром питання бюджетного процесу
  Опубликовано: 2005-12-01 09:03:00
  Президент України Віктор Ющенко обговорив з Прем’єр-міністром Юрієм Єхануровим питання бюджетного процесу. 
  Глава держави наголосив, що Уряд повинен використати всі можливості співпраці з Парламентом, зокрема з бюджетним комітетом, щоб досягти порозуміння в питанні прийняття бюджету на наступний рік. Він також закликав усі політичні сили розглядати бюджетний процес не через призму передвиборної кампанії, а насамперед «з позицій прагматизму та реалізму».
   
  Віктор Ющенко переконаний, що бюджет-2006 має бути бюджетом розвитку, який працюватиме на підвищення конкурентоспроможності національної економіки. Це, в свою чергу, стане запорукою поліпшення добробуту громадян, вважає Президент.
   
  Головний фінансовий документ, за словами Віктора Ющенка, повинен грунтуватися на реальних показниках макроекономічної динаміки, передбачати зниження податкового навантаження і враховувати реальну цінову ситуацію на ринку енергоносіїв.
  В. Ющенко та Ю. Єхануров обговорили також нинішню соціально-економічну ситуацію в Україні.

  Офіційне інтернет-представництво Президента України
   

   
   


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.