• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Між Україною та Болгарією підписано Меморандум про співробітництво у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції
  Опубликовано: 2005-11-30 11:13:00
  Меморандум про співробітництво у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції підписано сьогодні між Україною та Болгарією. Подібні документи Україна вже має з Польщею та прибалтійськими країнами. Меморандум передбачає обмін досвідом між відомствами обох країн у сфері інтеграції до Європейського Союзу та НАТО, повідомив сьогодні міністр закордонних справ Борис Тарасюк по завершенню україно-болгарських переговорів з віце-прем'єр-міністром, міністром закордонних справ Республіки Болгарія Івайлом Калфіним.
   
  Борис Тарасюк наголосив на тому, що Болгарія є пріоритетним партнером України у Чорноморському регіоні, українсько-болгарські відносини "розвиваються безпроблемно". Міністр підкреслив, що за минулий рік товарообіг між двома країнами становив 870 млн доларів США і має тенденцію до збільшення. Крім того, у представників ділових кіл України та Болгарії існує взаємна зацікавленість у великих інвестиційних проектах.
   
  У свою чергу, міністр закордонних справ Республіки Болгарія Івайл Калфін відзначив ініціативну роль України як гаранта регіональної безпеки в регіоні, маючи на увазі Форум Співдружності Демократичного Вибору, який відбудеться в Києві 2 грудня. Болгарський міністр повідомив, що його країну представлятиме віце-президент.
   
  Крім того, Івайл Калфін висловив особливу подяку українській стороні "за толерантну підтримку болгар в Україні", оскільки "людський фактор є надзвичайно важливим для розвитку двостороннього співробітництва".
   
  Урядовий портал
   
   


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.