• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Подробности жуткой алжирской трагедии
  Опубликовано: 2013-01-21 11:30:11

  В Алжирі знайдено тіла загиблих заручників - під час зачистки газопереробного заводу солдати виявили останки 25-ти людей.

   

  Ісламісти тримали їх у полоні і стратили, щойно розпочався штурм. Національність загиблих поки що не встановили. Водночас, британський прем'єр уже підтвердив загибель кількох громадян Сполученого Королівства.

   

  Девід Кемерон, прем'єр-міністр Великої Британії:

   

  - На жаль, нам відомо про загибель трьох громадян Великої Британії. Ще троє також вважаються загиблими. Я знаю, що вся країна захоче приєднатися до мене і висловити співчуття сім'ям загиблих, які пройшли крізь жахливі випробування і тепер будуть крокувати життям уже без своїх рідних.

   

  Нагадаю, минулого четверга ісламісти захопили газове родовище. У полоні опинилося понад сімсот людей. Серед них були піддані інших країн. У суботу алжирські війська почали операцію зі звільнення заручників. Завдяки їхнім зусиллям на свободу вийшли 685 алжирських робітників та понад сотня іноземців.

   

  Инф. podrobnosti.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.