• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Затримано духовні книги
  Опубликовано: 2006-03-09 14:32:00

  Незаконне переміщення старовинних та сучасних друкованих видань через митний кордон України попереджено працівниками Магістральної, Старобільської митниць та прикордонниками.

  В першому випадку книги було виявлено під час перевірки в одному з вагонів потягу „Симферополь-Москва” працівниками Магістральної митниці (Харківська область). Громадянин Російської Федерації повідомив, що не переміщує предметів, на вивезення яких потрібен спеціальний дозвіл. Однак виявилося, що в особистих речах пасажира знаходилося 4 видання кінця ХІХ- початку ХХ століття. Серед виявленого: „Воскресная служба Октоиха» 1888 року випуску, «Значеніе русской словесности въ национальномъ русскомъ образованіи» 1893 року, «Жизнь пустынных отцевъ» 1898 року, «Образование, права и обязанности женщины» 1902 року випуску, виготовлені в Санкт-Петербурзі та Казані.

  В другому випадку нещодавно працівниками Старобільської митниці та прикордонниками (Луганська область) було зафіксовано незаконне ввезення сучасної друкованої продукції релігійного змісту.

  Громадянин Росії прямував на територію України автомобілем „ВАЗ” біля одного з прикордонних населених пунктів в об’їзд пункту пропуску. Під час догляду транспортного засобу було виявлено 1879 книг, жодних документів на які надано не було. Таким чином в Україну незаконно ввозилося 90 книг «Мастер и Маргарита». За Христа или Против», 60 книг „Душевные недуги. Православный взгляд», 64 книги «Ключ к Библии», 210 книг «Если вы решили принять Крещение», 105 книг «Закон Божий», 108 книг «Знакомство с Православием», 80 книг «Евангелие для самых маленьких» та інші.

  В усіх випадках книги затримано. Складено протоколи про порушення митних правил.

  "ДМСУ"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.