• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Судді Луганщини збагачують свої знання щодо сучасного виборчого законодавства
  Опубликовано: 2006-03-10 11:10:00

  На Луганщині розпочато проведення постійно діючих семінарів для суддів з актуальних питань судової практики та застосування поточного законодавства України. Судді чотирьох регіонів: Луганського, Краснолуцького, Стахановського та Старобільського обговорили особливості застосування виборчого законодавства, Кодексу адміністративного судочинства України та міжнародних договорів під час виборчого процесу 2006 року. Також в центрі уваги суддів були причини і підстави для відміни судових рішень і ухвал, злочини проти виборчих прав громадян. Всього в першому турі семінарів взяли участь 111 суддів, тобто половина діючого складу суддівського корпусу Луганщини.

  Перші заняття семінару підготовлено і проведено за матеріалами Апеляційного суду Луганської області. Перед колегами виступили заступник голови Апеляційного суду Луганської області голова судової палати з цивільних справ Садів Тагієв та суддя Апеляційного суду Луганської області Іван Шмігельський. В роботі семінару взяв участь заступник начальника територіального управління державної судової адміністрації в Луганській області Ігор Савенко.

  Слід зауважити, що постійно діючий семінар почав працювати у відповідності до рішення конференції суддів загальних місцевих судів і Апеляційного суду Луганської області, яка відбулася 17 лютого цього року.

  "Урядовий портал"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.