• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Переміщення наркотичної речовини через митний кордон України припинено
  Опубликовано: 2006-03-13 15:16:00

  Переміщення наркотичної речовини через митний кордон України припинено працівниками Рівненської митниці та прикордонниками.

  В міжстелевому просторі одного з вагонів потягу, який прямував зі Львова до Санкт-Петербурга було виявлено поліетиленові пакети з подрібненими рослинами сіро-зеленого кольору вагою близько 600 г (попередньо – марихуаною). Власника пакунка встановити не вдалося.

  Речовину вилучено і відправлено на експертизу. Складено протокол про порушення митних правил.

  Чергову спробу незаконного вивезення тютюнових виробів припинено працівниками митного поста „Конотоп” Глухівської митниці та прикордонниками (Сумська область).

  В міжстелевому просторі одного з купе потягу сполученням „Ужгород-Москва” було виявлено 1320 пачок цигарок „Мальборо” та „Парламент” іноземного виробництва. Власницею схованки визнано одну з пасажирок, громадянку Росії. Документів на продукцію виявлено не було.

  Цигарки вилучено. Складено протокол про порушення митних правил.

  Ввезення електроприладів з порушенням митного законодавства попереджено працівниками митного поста „Іллічівськ” Одеської митниці.

  Згідно товаросупровідних документів на адресу одного з вітчизняних підприємств прямував 101 бензиновий електрогенератор китайського виробництва потужністю 2,4 Квт. Однак під час перевірки вантажу виявилося, що насправді в Україну ввозилися електрогенератори японського та індійського виробництва потужністю 0,85 – 9,5 Квт попередньою вартістю 300 тис.грн.

  Вантаж вилучено. Складено протокол про порушення митних правил. Матеріали справи готуються до суду.

  "Урядовий портал"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.