• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Закон "Про наукову і науково-технічну діяльність"
  Опубликовано: 2006-03-16 17:47:00

  Верховна Рада України прийняла у новій редакції Закон "Про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність"


  Закон вносить зміни до Закону "Про наукову і науково-технічну діяльність", згідно яких різниця між сумою пенсії, призначеної за цим законом та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник, фінансується для наукових (науково-педагогічних) працівників державних бюджетних наукових установ і наукових організацій усіх форм власності за рахунок коштів державного бюджету.

  Крім того, закон відносить до складу заробітної праці наукових працівників, що використовується для підрахунку пенсії, крім посадових ставок (окладів), премій, доплат за наукові ступені, вчені звання, надбавок за стаж наукової (науково-педагогічної) роботи та інших доплат також й винагороди за наукову діяльність (у тому числі за виконання робіт за договорами та контрактами, оплата за якими здійснюється за кінцевим результатом).

  "ВРУ"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.