• Главная
  • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
  • АРХИВ
  • RSS feed
  • У березні Україна збільшила імпорт електроенергії до 272 тисяч МВт-год
    Опубликовано: 2025-04-06 18:34:34

    Україна збільшила імпорт електроенергії у березні 2025 року, у порівнянні з лютим, на 11% - до 272 тис. МВт-год. У лютому імпорт електроенергії становив 244 тис. МВт-год.

    Про це йдеться в моніторингу ExPro Electricity.

    За розрахунками фахівців, найбільше електроенергії, 42% від усіх обсягів було імпортовано з Угорщини. Також, зі Словаччини було імпортовано 19%, з Польщі —18%, з Румунії — 16%, решта - з Молдови.

    Імпорт електроенергії зріс за усіма напрямами, окрім Словаччини. Водночас, у порівнянні з березнем 2024 року обсяги імпорту електроенергії скоротились майже на 40%.

    Україна в 2 рази збільшила експорт електроенергії у березні — до 76,3 тис. МВт-год.

    Зростання експорту було зумовлено збільшенням виробництва електроенергії на сонячних електростанціях (СЕС) у денні години, через що виникав профіцит в енергосистемі. У деякі періоди оператор навіть був вимушений застосовувати обмеження для генерації.

    У лютому 2025 року Україна збільшила імпорт електроенергії на майже 30%, у порівнянні з січнем – до 244 тис. МВт-год.

    Інф. delo.ua



    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.



    info@elcomart.com
    При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.