• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Нафтогаз планує викупити в приватних видобувників до 3,5 млрд кубометрів газу
  Опубликовано: 2024-05-09 11:02:30

  Найбільша державна компанія "Нафтогаз" планує суттєво наростити обсяги викупу газу у приватних видобувників у 2024 році.

  Про це розповів голова правління Олексій Чернишов під час інтерв'ю на YouTube-проєкті Forbes "Business Breakfast з Володимиром Федоріним".

  За його словами, у поточному році державна компанія розраховує придбати 3,5 млрд кубометрів блакитного палива в українських приватних газовидобувних підприємств. Це більш ніж утричі перевищує показник 2023 року, коли "Нафтогаз" викупив 1 млрд кубів.

  "Ми стимулюємо, якщо не збільшення приватного видобутку, то принаймні збереження його на існуючому рівні," - наголосив Чернишов. Він додав, що нещодавно провів зустріч з керівниками відповідних компаній для обговорення цього питання.

  Водночас, окремі приватні видобувники змушені скорочувати обсяги через військові ризики та юридичні перешкоди, як-от у випадках Smart та "Укрнафтобуріння". Проте голова "Нафтогазу" запевнив, що державний гігант повністю розрахувався за куплений торік газ в обсязі 1 млрд кубів.

  "Українська енергетична біржа" створювала справедливу ціну на ринку, вважає Чернишов. Утім, він виступив проти відкриття експорту видобутого газу для приватників, пояснивши, що в умовах війни ми не можемо собі дозволити інший підхід".

  Загалом, наміри "Нафтогазу" суттєво збільшити закупівлі у приватному секторі в 2024 році свідчать про прагнення максимально забезпечити внутрішні потреби та задіяти всі наявні ресурси для зміцнення енергетичної безпеки України.
   
  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  19 май, 18:28

  17 май, 18:14

  13 май, 18:58

  13 май, 15:53

  12 май, 18:09

  10 май, 18:11

  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.