• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Укрзалізниця встановила черговий рекорд: у березні перевезено 16 млн тонн вантажів
  Опубликовано: 2024-04-02 12:10:15

  АТ "Укрзалізниця" третій місяць поспіль демонструє ріст вантажоперевезень. У березні 2024 року залізницею перевезено у всіх видах сполучення рекордні від початку повномасштабного вторгнення 16 млн тонн вантажів.

  Про це повідомила пресслужба "Укрзалізниці".

  Зазначається, що порівняно з березнем 2023 року в березні 2024 — у всіх видах сполучення "Укрзалізниця" перевезла на третину більше вантажів — 16 млн тонн. Це й на 10% більше теж рекордних показників лютого 2024, коли обсяг перевезень сягнув 14,5 млн тонн.

  Ріст вантажних перевезень "Укрзалізниця" демонструє третій місяць поспіль. А березневий результат - найкращий від від початку повномасштабного вторгнення.  

  Серед пріоритетів УЗ — збільшення обсягів перевезень у напрямку морських портів задля максимального завантаження українського морського коридору.

  Так, через припортові станції було перевезено 5,3 млн тонн вантажів, з них - 2,7 млн тонн зернових. Через західні прикордонні переходи — 3,4 млн тонн, включаючи 484 тисячі тонн зернових.

  На експорт у березні 2024 року залізницею було перевезено 8 млн тонн вантажів, з них 3,2 млн тонн — зернові. Загалом на експорт перевезено 51% від усіх вантажів. Обсяг експорту збільшився порівняно з березнем 2023 року більш ніж на половину.

  У внутрішньому сполученні було перевезено 7 млн тонн, що на 11% більше березня 2023 року. Імпортні перевезення зросли на 65% до березня 2023 року й становили 808,3 тис. тонн.

  "Наразі третина від усіх залізничних вантажів перевалюється саме через припортові станції, що забезпечує понад 60% завантаження морських портів. В основному це вантажі, які прямують на експорт, зокрема українське зерно. У березні ми виконали фактично всі заявки вантажовідправників і продовжуємо покращувати експлуатаційні показники, які і є запорукою позитивних результатів роботи", — зазначив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Лященко.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.