• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Британія ввела санкції проти золотодобувного та нафтового секторів РФ
  Опубликовано: 2023-11-09 10:34:25

  Міністерство закордонних справ Великої Британії оголосило про введення 29 нових санкцій, які спрямовані проти фізичних та юридичних осіб, що працюють у російському золотодобувному, нафтовому та стратегічному секторах та підтримують їх.

  Про це повідомляє пресслужба уряду Сполученого Королівства.

  Санкції стосуються найбільшого російського золотопереробного заводу і міжнародних мереж, що підтримують золотодобувну, нафтову та фінансову промисловість Росії.

  Також під санкції потрапили російські олігархи і треті країни, що підживлюють доходи Росії від війни. Повідомляється, що дані санкції спрямовані на те, щоб заблокувати Росії можливість ухилятися від міжнародних санкцій.

  В уряді Британії зазначають, що ринки золота та нафти Росії мають тісні зв’язки з Кремлем і є важливими джерелами доходу для його незаконного вторгнення в Україну. Золото є значним джерелом доходу для військових зусиль Росії – одне з найвищих за вартістю після нафти та газу.

  Під обмеження потрапили дві найбільші російські виробники золота Nord Gold PLC і Highland Gold Mining Limited разом із російськими олігархами Владиславом Свібловим і Костянтином Струковим. 

  Під санкції потрапила і мережа, що базується в Об’єднаних Арабських Еміратах, відповідальна за переведення в Росію доходів від золота на суму понад $300 млн, - Paloma Precious DMCC, а також головна особа, що стоїть за компанією - Говард Джон Бейкер.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.