• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Реабілітація наркозалежних
  Опубликовано: 2022-08-18 16:37:55

  Наркотична залежність - це одна з найнебезпечніших, нині хвороба, яка виникає у людей, які вживають тривалий час наркотики, і які втратили контроль над вживанням, а також не помічають жахливих наслідків, що виникли внаслідок вживання психоактивних речовин.

  Для наркоманів є широкий спектр вибору наркотику, які відрізняються за ефектом, що викликається і політрою різноманітних одержуваних емоцій і почуттів. Саме тому в реабілітації наркоманії найчастіше застосовуються різноманітні методи психотерапії та індивідуального консультування для успішного одужання.

  Консультації, які проводяться для лікування хімічної залежності, доступні будь-якій людині, яка вирішила кинути вживання психоактивної речовини. Консультування буде зосереджено на проблемі наркоманії, з якою стикається людина, а потім людина працює зі своєю поведінкою та використовує інші методи, щоб кинути вживання наркотиков, що викликає залежність. Терапія, зазвичай когнітивно-поведінкова, відіграє важливу роль у прагненні людини до успішного одужання.

  Коли людина була залежна від чогось протягом якогось проміжку часу, їй стає важко уявити життя без речовини. Людина може навіть не повірити, що без наркотику чи алкоголю вона зможе нормально функціонувати чи почуватися нормально. Консультування з питань хімічної залежності допомагає людині зрозуміти свою залежність, а також інформує її про негативні наслідки, які речовина робить життю залежної людини.

  Вдосконалення навичок подолання труднощів - це ще одна стратегія для одужання, оскільки це допоможе їм навчитися справлятися зі стресом та проблемами у своєму житті, не звертаючись до алкоголю чи наркотиків. Консультант з хімічної залежності наркологічного центру також навчить людину розумінню та уникненню його тригерів.

  Зрештою люди повинні чітко розуміти ситуації високого ризику, через які вони можуть почати знову вживати психоактивну речовину. Реабілітація наркозалежних в Києві навчить залежних людей, як ідентифікувати ці ситуації до того, як вони відбудуться, і розуміння того, як впоратися з ними, якщо вони неминучі, часто є серйозною перешкодою для одужання.  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".