• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Ситуація на ринку вакансій у ритейлі: кого бізнес шукає найбільше та які зарплати пропонує
  Опубликовано: 2022-06-20 15:06:01

  Сфера продаж стала першою сферою, яка наблизилася до довоєнних показників за відсотком від загальної кількості вакансій, повідомляють аналітики кадрового порталу grc.ua. Водночас загальна кількість вакансій порівняно з передвоєнним періодом обвалилася приблизно у 4,5 рази.

  Так, в лютому частка вакансій у сфері ритейлу складала 24,2% від всіх актуальних на порталі. В березні вони становили вже 22,2%, а в квітні - лише 18,6%. З травня почалося поступове зростання частки таких вакансій (19,6%), а в червні вона навіть трохи перевищина довоєнне значення, склавши 24,5%.

  За даними grc, конкуренція серед кандидатів на вакансії у сфері продажу зараз становить приблизно чотири особи на одне робоче місце.

  Найбільше вакансій для спеціалістів сфери продажу зараз відкрито в Києві – 24% від всіх актуальних пропозицій. На другому місці - Львівська область (11%), на третьому – Дніпропетровська область (8%), далі йдуть Одеська (6%) та Сумська (5%).

  При цьому в 62% актуальних вакансій зазначено, що роботодавці не вимагають від кандидатів досвід роботи. В третині пропозицій роботи зазначено, що роботодавець бажає знайти працівника з досвідом роботи від 1 до 3 років. Кандидатів з досвідом від 3 до 6 років шукає 6% роботодавців, а більш досвідчених - лише 1%.

  В половині всіх актуальних вакансій роботодавці зазначають мінімальний розмір заробітної плати у сфері - від 9,2 тисячі гривень. У 23% вакансій пропонований оклад стартує від 16,5 тисячі гривень, а 14% роботодавців пропонує оплату від 23,7 тисячі гривень. 8% пропонують зарплату від 31 тисячі, а ще 5% - від 38,2 тисячі гривень.

  На початку літа роботодавці найбільше шукають продавців-касирів: це 30% від всіх актуальних вакансій у сфері продажу. Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці продавцям - 13,8 тисячі гривень.

  На другому місці за затребуваністю - таємні покупці (17% вакансій), рівень заробітної плати коливається від 5 до 10 тисяч гривень залежно від зробленої роботи.

  Ще 11% пропозицій складають вакансії менеджерів з продажу (11%). Цим фахівцям в середньому пропонують за роботу 21,3 тисячі гривень. Для менеджерів по роботі з клієнтами є 6% з наявних вакансій, середній оклад становить 25 тисяч гривень.

  В більшості вакансій менеджерів по роботі з клієнтами вимагається знання іноземної мови. На заробітну плату 25 тисяч гривень можуть претендувати також керуючі магазином. Обидві категорії мають частку по 6% у загальній кількості вакансій в продажах.

  Крім того, ще по 5% пропозицій адресовано потенційним адміністраторам торгових залів, операторам поштових відділень та аналітикам продажів, ще по 4% - менеджерам (керівникам) АЗК та адміністраторам магазинів.

  Тимофій Бесп'ятов

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".