• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • «Гаряча лінія» по пташиному грипу
  Опубликовано: 2005-12-05 10:32:00
  Минулої неділі черговому по Міністерству аграрної політики України повідомили, що попередньої ночі в двох селах Кіровоградської області загинула вся домашня птиця. По тривозі були підняті фахівці і науковці системи ветеринарної медицини, які тут же виїхали за вказаними адресами в населені пункти. Але виявилося, що нічого подібного там не було, дзвінок, м’яко кажучи, виявився облудним.
   
  Але чи доречним був такий жарт? Напевне, що ні. З бідою не жартують.
   
  Враховуючи ситуацію, що склалася в Україні й психологічну атмосферу в суспільстві, Міністерство аграрної політики утворило «гарячу телефонну лінію» по пташиному грипу. Набравши номер (044) 279-49-48, кожен може передати свою інформацію, отримає необхідні дані, що стосуються ситуації з пташиним грипом.
   
  Одночасно ставимо до відома любителів пожартувати, що всі дзвінки на «гарчу лінію» будуть відслідковуватись, а це означає, що кожному «жарту», подібному «кіровоградському», буде даватися належна правова оцінка.
   
  В Міністерстві створено штаб по пташиному грипу. Його очолив перший заступник міністра Іван Демчак.
   
  Прес-служба Міністерства аграрної політики України  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.