• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Протягом 2005 року на Тернопільській фабриці меблів «Нова» створено 150 нових робочих місць, до кінця цього року передбачається створити ще 110
  Опубликовано: 2005-12-02 17:29:00
  Протягом 2005 року на Тернопільському приватному підприємстві Фабрика меблів «Нова» створено 150 нових робочих місць, а до кінця цього року передбачається створити ще 110, – повідомив 1 грудня під час відвідин підприємства головою Тернопільської ОДА Іваном Стойком директор Фабрики меблів «Нова» Михайло Грод.
   
  Керівник області познайомився з технологією виробництва на «Новій», побував у виробничому цеху, їдальні, побутових приміщеннях.
   
  «Робота колективу фабрики меблів «Нова» є прикладом для наслідування. Якби інші підприємства області працювали подібним чином, Тернопільщина мала б значно більші економічні успіхи," – зазначив Іван Стойко.
   
  Довідка ЗІКу.
   
  Тернопільське приватне підприємство Фабрика меблів «Нова» працює на меблевому ринку України з 1999 року. З часу свого створення підприємство збільшило обсяг продукції у тисячу разів, у 40 разів зросли виробничі площі, в 44 рази збільшилася кількість робітників і нині їх тут працює понад 400. Продукція фабрики має попит не лише у Тернопільській області, а й в Україні та за кордоном.
   
  Інф. zik.com.ua
   


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.