• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • В Киеве идет конфискация поддельных товаров
  Опубликовано: 2013-06-23 08:03:42

  У Києві взялися вилучати з продажу псевдо-бренди. Косметикою і парфумами один в один до всесвітньо відомих марок заповнені ринки та підземні переходи.

  Лише в одному районі столиці прокуратура вилучила близько 3 тис. флаконів і тюбиків. Загальна вартість продукції – понад 500 тис. грн.

  Схожі перевірки тривають по всьому місту. Разом із косметикою правоохоронці вилучають будь-які контрафактні товари. Усе знайдене добро найближчим часом мають утилізувати.

  "Зареєстровано 45 кримінальних проваджень, по яким триває досудове слідство. Вилучено продукції на 4 млн грн. На даний час ще дооцінюється та продукція. Також приймається рішення про знищення цих контрафактних товарів", - повідомив керівник управління прокуратури Києва Назар Константинов.

  Раніше повідомлялося про те, що довірливих українок продавці нівечать підробною косметикою. У своєму бажанні бути привабливими жінки купують з полиць магазинів косметичні засоби, але замість краси отримують хвороби й алергію.

   

  http://vidgolos.com  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.