• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Киев захлестнула волна уличного насилия
  Опубликовано: 2013-06-21 23:34:01

  У Києві почастішали випадки масового побиття людей.

  Останнім часом на вулицях виникла справжня хвиля насилля, йдеться у сюжеті програми "Гроші".

  Побоїща на вулицях стають нормою. Наприклад, нещодавно в Інтернеті з'явилось відео, на якому дві групи молодиків б'ють один одного на околицях Києва.

  Так, на днях на Оболоні група чоловіків жорстоко побила бітами молоду пару.

  При цьому, під час подібних бійок немає міліціонерів, які б мали попередити конфлікт.

  Яскравим прикладом вуличного свавілля є бійка під час опозиційного мітингу у Києві 18 травня. На цьому заході краще всіх продемонстрував свої бійцівські таланти Вадим "Румун" Титушко, який побив журналістів.

  Здавалося б, після настільки зухвалої акції, братки мали б надовго залягти на дно. Але безкарність породжує вседозволеність. Згодом цих бійців побачили вже на політичному мітингу посеред Києва.

  Знайти бійців у Києві не важко. Журналісти провели власний експеримент. На Центральному залізничному вокзалі вдалось знайти гастарбайтерів, які готові виконати за гроші будь-яке прохання. Такі молодики стоять цілими днями і чекають на клієнтів. Один з чоловіків навіть погодився когось порізати. "Що треба робити? Бити, різати, вбивати?", - спитав він.

  У підсумку, вдалось з двома бійцями домовитися за 100 гривень налякати журналіста 1+1, який нібито заборгував гроші.

  Відтак, стає зрозумілим: тепер у країні панує не закон і порядок, а груба фізична сила. На жаль, безкарність "титушків" - найкращий приклад для послідовників. Їм банально розв'язали кулаки.

   

  http://vidgolos.com  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.