• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Закон щодо ветеранів податкової міліції
  Опубликовано: 2006-03-10 17:50:00

  Комітет з питань національної безпеки і оборони рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про зміни та доповнення до Закону "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (щодо ветеранів податкової міліції)
  На засіданні Комітету зазначалося, що законодавчими актами України, з урахуванням специфічності покладених завдань та особливостей служби, встановлено єдиний для військовослужбовців, осіб начальницького складу органів внутрішніх справ і податкової міліції порядок грошового та пенсійного забезпечення, обчислення вислуги строків служби, визнання ветеранами війни і учасниками бойових дій.

   Водночас, невелика за чисельністю група ветеранів податкової міліції залишилася поза увагою держави і безпідставно позбавлена пільг та соціального захисту, якими користуються їх колеги з інших силових міністерств та відомств.

  Законопроект розроблено з метою врегулювання правового статусу ветеранів податкової міліції, більшість яких перейшла на службу до Державної податкової адміністрації із системи Міністерства внутрішніх справ .

  Пропонується впорядкувати соціальні гарантії ветеранам податкової міліції з урахуванням вимог статті 27 Бюджетного кодексу України.

  Комітет рекомендує парламенту, за умови прийняття законопроекту, ввести його в дію з 1 січня 2007 року.


  "ВРУ"



  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.



  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.