• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність"
  Опубликовано: 2006-03-13 16:45:00

  Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів рекомендує Верховній Раді частково врахувати пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (№ 3393-ІV від 7 лютого 2006 року) і прийняти його в новій редакції

  Президент запропонував змінити положення щодо порядку визначення заробітку, обчислення наукового стажу та порядку фінансування виплати пенсії науковцям.

  Члени Комітету, підтримуючи пропозиції Президента України щодо необхідності внесення змін до прийнятого Закону з положень щодо:

  обмеження заробітку для обчислення пенсії лише сумою заробітної плати за основною посадою;

  обчислення наукового стажу за періоди роботи до набуття чинності Законом України "Про наукову і науково технічну діяльність", водночас, вважають недоцільним вилучення положення про стовідсоткове фінансування з Державного бюджету різниці між сумою пенсії призначеної за цим Законом та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник, для працівників наукових установ і організацій усіх форм власності.

  Так, за нормою статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" різниця між сумою призначеної пенсії за цим Законом та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник, фінансується:

  для наукових працівників державних бюджетних наукових установ - за рахунок коштів державного бюджету;

  для наукових працівників інших державних підприємств, установ, організацій - за рахунок коштів цих підприємств, установ, організацій та закладів, а також коштів державного бюджету з розрахунку 50 на 50 відсотків;

  для наукових працівників недержавних наукових установ - за рахунок коштів цих установ, організацій та закладів.

  Комітет зазначив, що подальше збереження чинного порядку фінансування наукових пенсій лягає важким та непосильним тягарем на плечі недержавних наукових установ та ставить у нерівні умови осіб, які працюють на аналогічних посадах, що належать до наукових.

  "ВРУ"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".