• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • На Херсонщині громада обговорила напрями розподілу субвенції з державного бюджету на газифікацію
  Опубликовано: 2006-03-14 11:48:00

  Сьогодні, 13 березня, в Херсонській обласній державній адміністрації пройшло громадське обговорення напрямів розподілу субвенції з державного бюджету на газифікацію, водопостачання та об’єкти соціальної сфери регіону.

  В обговореннях взяли участь представники громадськості, політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації.

  Як зазначив під час свого виступу голова облдержадміністрації Борис Сіленков, через непогодження розподілу субвенції на рівні обласної ради, зараз область не має змоги використати 1,7 млн. грн., що надійшли з держбюджету на фінансування робіт з газифікації в регіоні.

  «Ми третю неділю не можемо отримати підпис голови обласної ради, хоча розподіл вже погоджений депутатами Верховної Ради від області», - сказав голова адміністрації.

  «Маємо те, що маємо: 1,7 млн. грн. на газифікацію до районів і підрядників не дійшли», - констатував він.

  "Урядовий портал"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.