• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Відбулась "гаряча лінія" з питань сприяння розвитку підприємницької діяльності
  Опубликовано: 2006-03-14 11:57:00

  В приміщенні клубу Кабінету Міністрів України відбулася „гаряча лінія” за участю заступника Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Ольги Сахненко, директора Департаменту реєстрації та ліцензування Держпідприємництва України Олександра Барбелюка, начальника Управління дозвільної системи Держпідприємництва України Олександра Андрєєва.

  Впродовж двох годин тривало спілкування фахівців Держпідприємництва України з громадянами, що ставили запитання по телефону, а також з присутніми в прес-клубі Кабміну журналістами, які спеціалізуються на проблематиці розвитку бізнесу в Україні.

  Відповідаючи на запитання громадян щодо підсумків перевірок регіональними органами Держпідприємництва спільно з Прокуратурою та МВС дотримання органами місцевої влади законодавства в частині реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності та надання відповідних дозволів на окремі види діяльності, директор Департаменту реєстрації та ліцензування Держпідприємництва України Олександр Барбелюк повідомив, що частина кримінальних справ, відкритих проти посадовців органів реєстрації, закрита слідчими органами за відсутністю складу злочину. По кількох справах щодо порушення термінів реєстрації СПД або процедури їх закриття, витребування непередбачених законом документів, ведеться слідство в частині захисту майнових прав та відшкодування завданих такими діями збитків підприємцям.

  Доповнюючи відповідь на поставлене запитання, начальник управління дозвільної системи Олександр Андрєєв зауважив, що переважну більшість кримінальних справ за підсумками перевірок було відкрито саме проти посадових осіб органів місцевої влади за вчинення ними корупційних дій у частині незаконного оформлення та видачі дозвільних документів на виділення земельної ділянки під будівництво, на розміщення зовнішньої реклами, тощо. О.Андрєєв наголосив, що одним з ефективних засобів боротьби з корупцією в дозвільній сфері є якнайшвидше впровадження в життя основних засад Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, об’єднання на цьому шляху зусиль всіх органів виконавчої влади в центрі та на місцях, а також закріплення Верховною Радою низки напрацьованих Держпідприємництвом України та підтриманих Кабінетом Міністрів змін до законів, що регулюють сферу підприємницької діяльності.

  Повний текст „Гарячої лінії” за участю керівництва Держпідприємництва України буде розміщено на офіційному сайті Держпідприємництва найближчим часом.


  "Урядовий портал"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  25 окт, 15:40

  22 окт, 15:40

  21 окт, 15:45

  19 окт, 18:40

  18 окт, 18:46

  13 окт, 18:45

  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".