• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Закон "Про Національну програму мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи на 2002 - 2005 та на період до 2010 року"
  Опубликовано: 2006-03-14 12:49:00

  Верховна Рада України прийняла Закон "Про Національну програму мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи на 2002 - 2005 та на період до 2010 року"
  Програма містить відомості про перелік та обсяги вже проведеної роботи по подоланню наслідків Чорнобильської катастрофи, вказує на соціально-психологічні та економічні наслідки аварії. В тексті подано статистичні дані про обсяги спричинених збитків по забрудненню оточуючого середовища, його негативного впливу на здоров´я осіб, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, чи приймали участь в її ліквідації.

  Метою створення Програми є збереження здоров´я осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та їх нащадків; зміцнення та підтримка бар´єрів радіаційної безпеки, протирадіаційний захист населення, яке проживає на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення, максимально можливе обмеження поширення радіонуклідів із зони відчуження; удосконалення соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, реабілітація територій і населених пунктів.

  "ВРУ"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.