• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Президент пропонує сформувати державну концепцію
  Опубликовано: 2006-03-14 15:29:00

  Через три тижні відбудеться нарада за участю представників суднобудівної галузі, на якій буде розроблено спеціальну державну концепцію для підтримки деяких підприємств цієї сфери. Про це сьогодні на розширеній прес-конференції повідомив Президент Віктор Ющенко.

  Глава держави відзначив, що останніми роками в суднобудівництві відбулися «серйозні позитивні зміни». «Ми маємо підприємства, де замовлення сформовані на сім років наперед, нема проблем з робочою силою, з ринками», – наголосив Глава держави. Водночас, за його словами, існують три «глибоко кризові» підприємства, для розвитку яких необхідні як серйозні інвестиції, так й ініціатива центральної та місцевої влади. «Наша головна мета – створити ринкові мотивації для всіх підприємств галузі», – наголосив Президент.

  "Офіційне представництво"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.