• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • ВРУ прийняла Закон "Про захист персональних даних"
  Опубликовано: 2006-03-16 11:42:00

  Законом передбачено врегулювати, головним чином, питання пов´язані з: визначенням права власності на персональні дані; визначенням порядку здійснення певних дій із персональними даними (збирання, накопичення, зберігання та поширення); встановленням порядку доступу до персональних даних; порядку внесення змін і доповнень до персональних даних; забезпеченням захисту персональних даних, встановленням видів відповідальності, а також можливості здійснення компенсація завданої матеріальної і моральної шкоди.

  Крім цього, передбачено можливість міжнародного співробітництва у сфері захисту персональних даних, а також з інших питань.

  Зокрема, положення закону запропоновано не поширювати на діяльність зі створення баз персональних даних фізичною особою виключно для особистих чи побутових потреб.

  "ВРУ"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.