• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Закон "Державна морська лоцманська служба"
  Опубликовано: 2006-03-16 12:35:00

  Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до Закону України "Про перелік об\'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо державного підприємства "Державна морська лоцманська служба")"

  Законом включається до переліку об´єктів права державної власності, що не підлягають приватизації державне підприємство "Державна морська лоцманська служба" (м. Миколаїв).

  До основних напрямків діяльності державного підприємства "Державна морська лоцманська служба" віднесено надання послуг з лоцманського проведення та регулювання руху суден. Зазначені послуги надаються у районах обов´язкового та необов´язкового лоцманського проведення суден на морських шляхах і внутрішніх водних шляхах, на підходах до морських торговельних, спеціалізованих та інших портів, в акваторіях цих портів, між портами, а також у районах складних для плавання суден та інтенсивного судноплавства.

  "ВРУ"  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.