• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Про рішення та розпорядження АМКУ
  Опубликовано: 2006-03-16 16:29:00

  Інформація

  про рішення та розпорядження

  рішення та розпорядження

  Антимонопольного Комітету України (АМКУ)

  Надано дозвіл Акціонерній судноплавній компанії «Укррічфлот» (м. Київ) на придбання понад 25% акцій ВАТ «Чернігівський річковий порт» з метою забезпечення комплексного процесу обслуговування клієнтури і руху вантажів та більш ефективного використання потужностей порту, що у сукупності забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента.

  Надано дозвіл ЗАТ «Трудовий колектив АСК «Укррічфлот» (м. Київ) на придбання 0,003% статуного фонду АСК «Укррічфлот», що у сукупності забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

  · Надано дозвіл ВАТ “Укрнафта” (м. Київ) на придбання 8 автозаправних станцій, розташованих у Чернігівській області (ТОВ “Валвіт” - 1 АЗС, ТОВ “Севен Севенті Петролеум” – 5 АЗС та ЗАТ “АВІАС Плюс” – 2 АЗС).

  · Надано дозвіл ТОВ “Веста-Сервіс-Ужгород” на придбання 15 автозаправних станцій, розташованих у Закарпатській області (ТОВ «ВКФ «Вектор» - 11 АЗС та ТОВ «СК Петроліум» – 4 АЗС).

  АМКУ  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.