• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Нефьодов: Українські правила приватизації є шокуючими для західних компаній
  Опубликовано: 2017-05-30 16:11:35

  Кампанія приватизації минулих років в Україні була невдалою. Тому зараз готується новий закон про приватизацію, який протягом місяця має бути ухвалений Кабінетом міністрів.

  Про це розповів перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.

  «У новому законі про приватизацію пропонується дві дуже прості речі: всі компанії поділяються на дві групи – великі і маленькі. Маленькі компанії мають продаватися через електронні аукціони, на кшталт системи «Прозоро. Продажі», яка працює у Фонді гарантування вкладів. Натомість великі компанії, які потрібно готувати до приватизації, мають продаватися виключно з інвестиційними радниками по спрощеній процедурі», – пояснює урядовець.

  Заступник міністра додає, що великих компаній, які можуть бути готові до приватизації, насправді, не дуже багато.

  Що ж до спрощеної процедури, пояснює експерт, то чим складнішою є процес продажу, тим простіше зробити так, щоб на торги прийшов свій підконтрольний покупець.

  «Зараз процедура продажу побудована таким чином, що будь-яка сторона, яка не зацікавлена у приватизації може її блокувати та саботувати процес. Тому ми виступаємо за те, щоб компанії продавалися на максимально широкому аукціоні і за сприяння інвестиційного банку, який буде шукати покупців по всьому світу, і буде зацікавлений у тому, щоб продати, а не імітувати продаж», – зазначив Нефьодов.

  Сьогодні ж українські правила приватизації є шокуючими для західних компаній. Адже у них є всього місяць-півтора для того, щоб ознайомитися з об’єктом продажу. Натомість. У великій корпорації більше часу може зайняти тільки отримання згоди від ради директорів.

  Тобто існуючі в Україні умови продажу слугують обмеженням для потенційного кола учасників і є нетиповими для світових тендерів.
  zik.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.

  Новости рубрики:


  Глава «Конкорд Кэпитал» Игорь Мазепа: в 2020 году стоит ожидать открытия внешнего публичного рынка для украинских компаний  Украина и Эстония приложат максимум усилий для остановки «Северного потока-2», - Порошенко  Львовское пиво начали продавать в Сингапуре и Вьетнаме — гендиректор Carlsberg Украина  Пока в Украине дефицит угля и газа формулы Роттердам+ и Дюссельдорф+ необходимы, - эксперт  Спецрасследование по серной кислоте необосновано, приведет к проблемам Украины в ВТО, - юрист  Чтобы рассчитаться по зарплатам, перепишут правила энергетических отчислений  В ближайшие 10 лет не будет необходимости в повышении пенсионного возраста, - Рева  Остап Семерак: «ООН не збирається знімати з порядку денного питання погіршення стану довкілля через військові конфлікти, що важливо у контексті російської агресії на Донбасі»

  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".