• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Промновости
 • Товарная биржа
 • Цены
 • Выставки
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 25 июня 2004 года
 • Суд дозволив компаніям добувати бурштин на Рівненщині?
  Опубликовано: 2016-11-20 20:00:00

  За ініціативи голови Рівненської обласної ради Миколи Драганчука та голови постійної комісії з питань екології Володимира Валявки Рівненська обласна рада була залучена до розгляду позову в якості третьої сторони, оскільки предмет судового позову зачіпає інтереси громади Рівненщини.

  Суд вирішив зобов’язати ДСГН України видати компаніям спецдозволи на видобуток бурштину, незважаючи на відмову Рівненської обласної. Основною причиною для ухвалення такого рішення стало застосування принципу мовчазної згоди, оскільки Державна служба геології та надр несвоєчасно повернула пакети документів компаніям і не надала чіткої відповіді на підставі рішення сесії Рівненської обласної ради.

  У той самий час суд відхилив вимоги позивачів у частині зобов’язання укладання договорів про надрокористування між ТзОВ «Георесерчінг» і «Зірка Рівненщини» з одного боку та ДСГН України з іншого. Згідно ж законодавства України про надра видобуток бурштину можна проводити, якщо компанія володіє і спецдозволом на користування надрами, і має укладений договір про надрокористування.

  «Шостого квітня депутатський корпус Рівненської обласної ради висловив свою думку стосовно цього питання: більшість депутатів проголосували за відмову надати у користування надра цим чотирьом компаніям з метою видобутку бурштину. Однак останні, скориставшись недбалістю Державної служби геології та надр України, намагаються обійти наше рішення.

  Нині основне завдання депутатського корпусу та керівництва обласної ради – це захист інтересів громади Рівненщини. Тому хоча обласна рада і виступала лише третьою стороною під час розгляду цього позову, ми подаватимемо апеляційну скаргу і вимагатимемо не надавати у користування надра області в обхід рішення сесії.

  Наразі ж я готую звернення до Кабміну, Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ та Президента України із вимогою дати правову оцінку діям Державної служби геології та надр», - зазначає голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук.

  Варто зазначити, що 30 листопада відбудеться засідання Рівненського окружного адміністративного суду за аналогічним позовом ТзОВ «Інвестнерудпром» та ТзОВ «Амбер майнінг компані» проти Державної служби геології та надр України.

  Про це інформує прес-служба Рівненської облради.

  rivne1.tv  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  Электронная почта проекта: info@elcomart.com
  Тел.: +380-50-070-2126
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на elcomart.com, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".