• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Україна отримала $2,2 млрд від МВФ
  Опубликовано: 2024-07-04 18:39:49

  Україна залучила п’ятий транш обсягом 2,2 млрд доларів США від Міжнародного валютного фонду в рамках чотирирічної програми Extended Fund Facility (EFF).

  Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

  Він зазначив, що це частина коштів, передбачених програмою EFF обсягом 16 млрд доларів.

  Шмигаль розповів, що для їх отримання Україна виконала «важливу домашню роботу» та успішно пройшла четвертий перегляд програми.

  Як зауважив прем’єр-міністр, перерахована сума повинна допомогти Уряду у фінансуванні критичних видатків бюджету, соціальних допомог, зарплат медиків та учителів.

  Нагадаємо, що 28 червня виконавча рада МВФ схвалила четвертий перегляд програми EFF.

  "За 14 місяців функціонування програми EFF, Україна успішно пройшла вже чотири перегляди, що дозволило залучити близько 7,6 млрд доларів США з передбачених програмою 15,6 млрд доларів США. Ми продовжуємо активно працювати над провадженням спільно визначених реформ за Програмою, що сприяє забезпеченню макрофінансової стабільності та створює умови для подальшого відновлення і розвитку економіки України на шляху до вступу в ЄС”, — зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.

  Він додав, що наступні заходи, які Україна повинна буде вжити до п’ятого перегляду визначено у спільному Меморандумі України та МВФ про економічну та фінансову політику, передбачають продовження структурних реформ, що охоплюють державні фінанси, фінансовий сектор, монетарну та валютно-курсову політику, урядування, боротьбу з корупцією та енергетичний сектор.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.