• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • США профінансує друк підручників для учнів початкової школи
  Опубликовано: 2024-06-29 11:06:58

  Уряд Сполучених Штатів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосив про надання допомоги у друку понад трьох мільйонів підручників для українських учнів 1-2 класів до цього навчального року.

  Про це йдеться у повідомленні Білого дому.

  Ці підручники будуть виготовлені в Україні та доставлені до понад 12 тисяч шкіл по всій країні.

  Цей крок є частиною постійної підтримки українського народу в умовах агресивної війни, яку веде Росія.

  "Ми продовжуватимемо підтримувати український народ, коли він захищається від варварської агресії," — заявили радник з нацбезпеки президента США Джейк Салліван.

  "Вдячні раднику з нацбезпеки Президента США Джейку Саллівану та адміністрації США за фінансування друку підручників для українських дітей для 1-2 класів. Після жорстокого нападу РФ на наші друкарські підприємства, вони також поставили під загрозу освітній процес", - написав керівник ОП Андрій Єрмак.

  Він додав, що такі ініціативи щодо допомоги з книгами є життєво важливими і дозволять дітям, які навчаються в бомбосховищах, не пропускати заняття.

  У Білому домі наголошують, що не дозволять Росії досягти успіху у війні.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.