• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Перелік об’єктів, де не вимикатимуть світло, підготують до 1 липня
  Опубликовано: 2024-06-20 18:08:15

  Процес оновлення переліку об’єктів критично важливої інфраструктури, де не вимикатимуть електроенергію, завершиться до 1 липня.

  Про це повідомив голова Державної інспекції енергетичного нагляду Руслан Слободян.

  Перелік об’єктів критичної інфраструктури  пропонується розділити за сезонами
  Зазначається, що наразі процес оновлення переліку об’єктів критично важливої інфраструктури з гарантованим електропостачанням відбувається у кожній області.

  "Це досить копітка робота, яка потребує аналізу умов електропостачання сотень споживачів. Очікуємо, що загалом цей процес завершиться до 1 липня", - зауважив Слободян.

  Він уточнив, що в багатьох областях з переліку об’єктів з гарантованим електропостачанням вже виключено десятки, а в деяких областях – понад сотню споживачів.

  "Логіка процесу в тому, що важливо віднайти баланс і захистити об’єкти критичної інфраструктури від відключень, водночас не створюючи надмірного навантаження на інших", – пояснив Слободян.

  Він також повідомив, що перелік об’єктів критичної інфраструктури з гарантованим електропостачанням пропонується розділити за сезонами – на літній та зимовий.

  "Зараз до переліку включено серед іншого об’єкти, що надзвичайно важливі упродовж опалювального періоду, але влітку не працюють. Тому зараз їх доцільно виключити з переліку, а із настанням холодів повернути до нього. Пов’язано це з тим, що поруч з такими об’єктами до ліній електропередачі підключено багато інших споживачів, що можуть бути задіяні у графіках знеструмлень", – підкреслив Слободян.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.