• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Єврокомісія подала проєкт бюджету ЄС на 2025 рік: скільки грошей передбачено для України
  Опубликовано: 2024-06-20 11:58:35

  19 червня Європейська комісія подала на затвердження проєкт бюджету Євросоюзу на 2025 рік, який становить 199,7 млрд євро. В бюджеті закладено також і допомогу для України.

  Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

  "Проект бюджету на 2025 рік також передбачатиме – відповідно до середньострокового перегляду MFF – продовження підтримки сирійських біженців у Туреччині та в більш широкому регіоні, південному сусідстві, включаючи зовнішній вимір міграції, а також на Західних Балканах. Головне, це забезпечить Україні стабільну та передбачувану підтримку", - йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що для України в проєкті бюджету передбачено 10,9 мільярда євро позик у рамках програми Ukraine Facility, а також 4,3 млрд євро грантів.

  Він має бути офіційно прийнятий Бюджетним органом до кінця року.

  Згідно повідомленням, проект бюджету на 2025 рік є частиною довгострокового бюджету Союзу, прийнятого наприкінці  2020 року та зміненого в лютому 2024 року.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.