• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Мінекономіки та UNIDO запускають проєкт по трансферу японських технологій в Україну
  Опубликовано: 2024-06-22 18:15:12

  Міністерство економіки України разом з Організацією Об'єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) оголосили про старт проєкту з трансферу японських технологій в Україну, який фінансується Японією.

  Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.

  Цей проєкт відкриває можливості для бізнесу отримати грант до $10 мільйонів. Загальний бюджет проєкту складає $188 мільйонів.

  Основною метою проєкту є підтримка відновлення зеленої промисловості та забезпечення довгострокового сталого розвитку України. Проєкт включає передачу технологій, нарощування потенціалу та спільне створення підприємств у ключових галузях промисловості з високим потенціалом зростання та доданої вартості.

  Також проєкт орієнтований на соціально-економічний вплив і підтримку людей, які постраждали від війни.

  Сектори, які будуть підтримані в рамках проєкту:
  Agro-tech, ланцюги створення вартості та управління водними ресурсами
  Виробництво з біомаси та невикористаних первинних продуктів та розвиток циркулярної економіки
  Цифрова трансформація, активне використання ІКТ, аналітики даних та штучного інтелекту
  Сталі енергетичні системи, енергозбереження, промислова декарбонізація, управління енергетичною інфраструктурою і пом'якшення та адаптація до кліматичних ризиків
  Зелений водень/аміак
  Підвищення продуктивності МСП та tech-рішення в сфері smart-логістики
  Med-tech, телемедицина та медичні послуги
  "Проект для України, який фінансується Японією, спрямований на підтримку відновлення зеленої промисловості та довгострокового сталого розвитку України шляхом передачі технологій, нарощування потенціалу та спільного створення підприємств у ключових галузях промисловості з високим потенціалом зростання та додавання вартості, а також як із сильною орієнтацією на соціально-економічний вплив і підтримку людей, які постраждали від війни", - йдеться в повідомленні.

  У відомстві наголосили, що останній день для реєстрації на участь у проєкті — середа, 19 червня 2024 року. Вебінар, присвячений проєкту, відбудеться 19 червня о 9:30 (за київським часом) і буде проводитись англійською мовою.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.