Міністерство економіки України разом з Організацією Об'єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) оголосили про старт проєкту з трансферу японських технологій в Україну, який фінансується Японією.
Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.
Цей проєкт відкриває можливості для бізнесу отримати грант до $10 мільйонів. Загальний бюджет проєкту складає $188 мільйонів.
Основною метою проєкту є підтримка відновлення зеленої промисловості та забезпечення довгострокового сталого розвитку України. Проєкт включає передачу технологій, нарощування потенціалу та спільне створення підприємств у ключових галузях промисловості з високим потенціалом зростання та доданої вартості.
Також проєкт орієнтований на соціально-економічний вплив і підтримку людей, які постраждали від війни.
Сектори, які будуть підтримані в рамках проєкту:
Agro-tech, ланцюги створення вартості та управління водними ресурсами
Виробництво з біомаси та невикористаних первинних продуктів та розвиток циркулярної економіки
Цифрова трансформація, активне використання ІКТ, аналітики даних та штучного інтелекту
Сталі енергетичні системи, енергозбереження, промислова декарбонізація, управління енергетичною інфраструктурою і пом'якшення та адаптація до кліматичних ризиків
Зелений водень/аміак
Підвищення продуктивності МСП та tech-рішення в сфері smart-логістики
Med-tech, телемедицина та медичні послуги
"Проект для України, який фінансується Японією, спрямований на підтримку відновлення зеленої промисловості та довгострокового сталого розвитку України шляхом передачі технологій, нарощування потенціалу та спільного створення підприємств у ключових галузях промисловості з високим потенціалом зростання та додавання вартості, а також як із сильною орієнтацією на соціально-економічний вплив і підтримку людей, які постраждали від війни", - йдеться в повідомленні.
У відомстві наголосили, що останній день для реєстрації на участь у проєкті — середа, 19 червня 2024 року. Вебінар, присвячений проєкту, відбудеться 19 червня о 9:30 (за київським часом) і буде проводитись англійською мовою.
Інф. delo.ua