• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Майже 370 українських підприємців отримають 88 млн грн на розвиток свого бізнесу
  Опубликовано: 2024-06-17 18:22:52

  За підсумками останнього етапу визначення переможців програми "Власна справа" 369 українських підприємців отримають 88 млн грн на розвиток бізнесу. Загалом же понад 5 тисяч переможців програми отримають від держави 1,2 мільярда гривень на мікрогранти.

  Про це повідомило Міністерство економіки.

  Згідно з повідомленням пресслужби, завершився десятий етап визначення переможців грантової програми "Власна справа". За його підсумками обрали 369 переможців, які отримають 88 млн грн на розвиток своєї справи. Підприємці мають створити 718 нових робочих місць.

  За словами заступниці міністра економіки Тетяни Бережної, грантові програми під брендом "Власна справа" є складовою програми "Зроблено в Україні", яка підтримує розвиток малого та середнього бізнесу.

  Вона повідомила, що з початку року вже визначено 5 тисяч переможців програми, які отримають від держави 1,2 мільярда гривень мікрогрантів.  80% з них - підприємці, які взяли грант на розвиток та масштабування свого бізнесу, 20% - люди, які тільки починають власну справу.

  "Загалом від старту програми у липні 2022 року переможцями стали вже понад 17 тисяч українців, в бізнес яких держава інвестує 4,3 млрд грн. Під час реалізації своїх бізнес-проєктів підприємці мають створити 38 тисяч нових робочих місць. Гроші, які інвестує держава, мають повернутись в бюджет вже за три роки у вигляді податків", - зазначила Бережна.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.