• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Німеччина зробить новий внесок на €50 млн у Фонд підтримки енергетики України
  Опубликовано: 2024-06-13 11:22:22

  За результатами Міжнародної конференції з відновлення України URC 2024 у Берліні Німеччина зробить новий внесок до Фонду підтримки енергетики України на суму 50 млн євро.

  Про це повідомила пресслужба Міненерго.

  Зазначається, що разом із цими грошима загальна сума внеску країни до Фонду складе понад 275 мільйонів євро. Це найбільший внесок спонсорів до Фонду, в якому на сьогодні вже акумульовано понад 545 млн євро.

  Міністр енергетики України Герман Галущенко подякував німецьким партнерам, зокрема віцеканцлеру Німеччини Роберту Габеку за постійну підтримку, яка надається Україні з початку повномасштабного російського вторгнення.

  "Ця допомога є надзвичайно важливою для нас. Відповідні кошти спрямовуються на закупівлю енергетичного обладнання, яке Росія руйнує своїми регулярними атаками на наші об’єкти", - наголосив він.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.