• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • МВФ розпочав з Україною переговори щодо четвертого перегляду програми Extended Fund Facility
  Опубликовано: 2024-06-02 18:26:45

  27 травня у Варшаві та в онлайн-форматі розпочалася місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо четвертого перегляду програми Механізму розширеного фінансування (EFF) для України на $15,6 млрд.

  Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

  Метою місії є обговорення стану виконання Україною умов Меморандуму про економічну та фінансову політику в рамках програми EFF.

  Міністр фінансів Сергій Марченко наголосив на важливості успішного завершення перегляду для отримання чергового траншу.

  "Ми вдало пройшли вже три перегляди Програми та розраховуємо на отримання наступного траншу внаслідок успішного четвертого перегляду вже у червні. Успішне завершення четвертого перегляду відкриє Україні шлях до отримання п'ятого траншу фінансування EFF обсягом близько 2,2 млрд доларів США", - наголосив він.

  Марченко додав, що Мінфін спільно з НБУ та МВФ продовжує працювати над впровадженням реформ для забезпечення макроекономічної стабільності, зміцнення управління, економічного відновлення та євроінтеграції України.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  24 июн, 18:17

  22 июн, 11:52

  20 июн, 15:59

  19 июн, 18:58

  18 июн, 18:43

  17 июн, 18:22

  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.