• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Чернишов озвучив прогноз щодо цьогорічного видобутку газу: буде достатньо для всього населення
  Опубликовано: 2024-05-20 15:07:18

  Група "Нафтогаз" прогнозує, що державні газовидобувні компанії у 2024 році наростять видобуток газу, який загалом може скласти близько 15 млрд кубометрів газу.

  Про це повідомив очільник "Нафтогазу" Олексій Чернишов в інтерв’ю "Єдині новини".

  Чернишов зазначив, що цей обсяг видобутку дозволить забезпечити всі верстви населення та всіх споживачів соціальної категорії.

  "Ми збільшуємо видобуток. В цьому році плануємо досягти чи наблизитися до сукупного видобутку державними компаніями близько 15 мільярдів кубометрів. Цього достатньо, щоб забезпечити всі верстви населення, всі домогосподарства і всіх споживачів так званої категорії ПСО - соціальної категорії", - розповів він.

  Окрім газу, планується збільшення видобутку нафти, який за підсумками року має становити 2 млн тонн.

  Він також повідомив, що наразі у підземних сховищах зберігається понад 8 млрд кубометрів газу. До початку зими "Нафтогаз" планує збільшити цей об'єм до 13 млрд кубометрів.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  24 июн, 18:17

  22 июн, 11:52

  20 июн, 15:59

  19 июн, 18:58

  18 июн, 18:43

  17 июн, 18:22

  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.