• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • За час війни іноземці зі 100 країн відкрили в Україні 2652 компанії
  Опубликовано: 2024-05-17 18:14:37

  Від початку повномасштабного вторгнення іноземці заснували в Україні понад 2,6 тисячі компаній. Найчастіше створюють бізнес в Україні громадяни Туреччини, Узбекистану, Польщі та Америки.

  Про це повідомляє "Опендатабот".

  За даними аналітиків після початку повномасштабної війни 2652 компанії відкрили іноземці в Україні.

  Загалом гроші в країну під час війни інвестували громадяни зі 100 країн світу.

  "Серед всіх іноземних бізнесменів найчастіше в Україні відкривали бізнес громадяни Туреччини. Резиденти республіки зазначені як власники у 354 українських компаніях. Це 13% від загальної кількості нових бізнесів з іноземними бенефіціарними власниками", - підкреслили в "Опендатабот".

  Крім того, громадяни Узбекистану є власниками у 274 нових українських компаніях та обіймають другу позицію рейтингу. Це 10% від загальної кількості.

  Замикають трійку лідерів громадяни Польщі — 193 бізнеси або 7% від загальної кількості компаній з іноземними власниками, відкритих після 2022 року.

  До топу також потрапили громадяни США, Казахстану, Німеччини, Азербайджану та Ізраїлю.

  Аналітики зазначають, що на одну компанію може припадати більше 1 власника.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.