• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • ЄС остаточно схвалив «торговельний безвіз» для України
  Опубликовано: 2024-05-14 18:46:28

  Рада Європейського Союзу остаточно ухвалила продовження для України "торговельного безвізу" - автономних торговельних заходів, що передбачають призупинення ввізних мит і квот на український експорт в ЄС.

  Про це 13 травня написав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

  "Це безмитна та безквотна торгівля ще на рік. Важлива підтримка для наших виробників, експорту та економіки. Продовжуємо інтеграцію до ЄС в прискореному темпі", - йдеться в його повідомленні.

  Призупинення митних зборів і квот для українського експорту буде продовжено на ще один рік відповідно до сьогоднішнього рішення Ради ЄС та голосування в Європейському парламенті, яке відбулося 23 квітня.

  Нагадаємо, 27 березня посли Європейського союзу погодили нові умови торгової угоди з Україною ("торговельного безвізу") ще на рік з єдиним уточненням щодо умов застосування захисних обмежень.  Воно стосуватиметься певного переліку продуктів з України (мед, крупи, кукурудза, м'ясо птиці, яйця, цукор).

  Ще раніше Єврокомісія запропонувала продовжити призупинення імпортних мит і квот на український експорт до ЄС ще на один рік з умовою, що вона посилить захист чутливої ​​сільськогосподарської продукції ЄС.

  Зауважимо, пільговий режим торгівлі з ЄС діє із червня 2022 року та сприяє полегшенню важкої ситуації, в якій опинилися українські виробники та експортери внаслідок агресивної війни з боку Росії.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  19 май, 18:28

  17 май, 18:14

  13 май, 18:58

  13 май, 15:53

  12 май, 18:09

  10 май, 18:11

  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.