• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Бельгія виділяє 9 мільйонів євро на відновлення української енергетичної інфраструктури
  Опубликовано: 2024-05-13 18:58:17

  Бельгія надасть додаткову допомогу в розмірі 9 мільйонів євро для сприяння ремонту пошкодженої енергетичної інфраструктури в Україні.

  Про це повідомила міністр співробітництва в галузі розвитку Каролайн Геннес, пише бельгійське видання RTBF.

  З початку вторгнення Росія цілеспрямовано наносила удари по енергетичних об'єктах України, внаслідок чого половина споруд була пошкоджена або зруйнована. Сотні тисяч людей залишилися без доступу до опалення, приготування їжі та пральних послуг.

  Виділені 9 мільйонів євро будуть спрямовані до Програми розвитку ООН (ПРООН), яка спеціалізується на економічному розвитку та однією з перших почала постачати генератори в Україну після початку війни. Нині ПРООН створила систему швидкого придбання запчастин та нового обладнання для ремонту інфраструктури.

  "Енергетична інфраструктура України напівзруйнована та дуже централізована, що робить її вразливою. Тому ПРООН робить акцент на сталих і децентралізованих джерелах енергії", - пояснила Каролайн Геннес.

  Кошти від Бельгії будуть спрямовані на ремонт енергетичних об'єктів навколо Харкова, який наразі зазнає щоденних обстрілів російської армії.

  "Разом із військовою допомогою ця підтримка посприяє зміцненню стійкості України", - наголосила міністр.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  19 май, 18:28

  17 май, 18:14

  13 май, 18:58

  13 май, 15:53

  12 май, 18:09

  10 май, 18:11

  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.