• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Посли ЄС схвалили передачу Україні надходжень від заморожених активів РФ
  Опубликовано: 2024-05-09 18:30:09

  8 травня постійні представники країн-членів Європейського Союзу зробив вирішальний крок щодо передачі Україні доходів від оподаткованих надприбутків заморожених російських активів.

  Про це повідомило бельгійське головування в Раді ЄС.

  На засіданні в середу посли ЄС погодили в принципі "заходи щодо надзвичайних надходжень від знерухомлених активів Росії".

  ���� EU ambassadors agreed in principle on measures concerning extraordinary revenues stemming from Russia’s immobilised assets.

  �� The money will serve to support #Ukraine's recovery and military defence in the context of the Russian aggression.

  "Гроші підуть на підтримку відновлення та військової оборони України в умовах російської агресії", - наголосили в бельгійському головуванні, підкреслюючи мету цього безпрецедентного рішення.

  Як пише "Європейська правда", схвалення послів стало останнім кроком у запровадженні механізму передання оподаткованих надприбутків від заморожених російських активів Україні.

  Рішення постпредів ще має схвалити Рада Європейського Союзу.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.