• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Польща продовжить оплачувати Starlink для України
  Опубликовано: 2024-05-07 11:35:15

  Польща продовжить фінансувати абонплату понад 20 тисяч терміналів зв'язку Starlink, які раніше сама закупила та передала Україні. Ці термінали є частиною критичної інфраструктури та забезпечують українців надійним зв’язком і доступом до інтернету.

  Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров після зустрічі з польським колегою Кшиштофом Гавковським.

  "Країна надала понад 20 тисяч терміналів Starlink, які стали частиною критичною інфраструктури, вони забезпечують українців звʼязком та інтернетом. Сьогодні домовилися, що Польща продовжить абонплату цих терміналів". - наголосив Федоров.

  Окрім цього, міністри підписали меморандум про співпрацю між відомствами у сферах цифровізації, ІТ-індустрії, штучного інтелекту та е-урядування. Також сторони обговорили підтримку дата-центру ДПС України, створеного на території Польщі для безпеки важливих даних.

  "Продовжуємо розбудовувати партнерські відносини та реалізовувати спільні проєкти. Вдячний польській стороні за підтримку," - підкреслив Михайло Федоров.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.