• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Парламент Ісландії схвалив резолюцію про підтримку України на 2024-2028 роки
  Опубликовано: 2024-05-05 18:03:02

  Запропонована міністром закордонних справ резолюція щодо довгострокової підтримки Ісландією України на 2024-2028 роки була схвалена сьогодні, 30 квітня, в парламенті переважною більшістю голосів.

  Про це повідомила пресслужба уряду Ісландії.

  Міністр закордонних справ Тордіс Колбрун Рейкфьорд Гильфадоттір привітала схвалення резолюції.

  "Рішуча підтримка України є найважливішим питанням безпеки, яке стоїть перед Ісландією та Європою. Міжнародна правова система, на якій ґрунтується наша безпека та рівень життя, перебуває під загрозою через жорстоке вторгнення Росії в Україну. Тому ми повинні зробити свій внесок в оборону України рішучим і конкретним чином", - заявила очільниця МЗС.

  Вона додала, що разом із пропозицією та відповідним зобов'язанням у бюджетному плані закладається міцна основа для адресної підтримки України.

  В уряді Ісландії нагадали, що міністр Гильфадоттір внесла пропозицію щодо підготовки політики довгострокової підтримки України на засіданні кабінету міністрів 10 жовтня 2023 року.

  Пропозиція була представлена парламенту 12 березня 2024 року. Вона спрямована на підтримку незалежності, суверенітету, кордонів, безпеки цивільного населення, гуманітарної допомоги та робіт з відновлення в Україні.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.