• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Австралія анонсувала новий пакет допомоги Україні на $100 млн
  Опубликовано: 2024-04-30 18:54:51

  Австралія готує для України новий пакет військової допомоги загальною вартістю 100 млн доларів. Згідно з умовами пакета, половина виділеної суми піде на закупівлю великої партії переносних зенітно-ракетних комплексів (ПЗРК).

  Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  З цієї суми 30 мільйонів доларів будуть використані для придбання безпілотників у рамках коаліції дронів, а решта коштів буде спрямована на інші військові потреби України.

  Окрім того, Австралія також передасть Україні боєприпаси класу "повітря-земля", розширюючи свою військову підтримку.

  Зазначено, що від початку повномасштабної війни загальна сума допомоги від Австралії склала понад 655 мільйонів доларів, з яких 540 мільйонів доларів припадає на військову підтримку.

  "Дякую пану Річарду Марлзу (міністр оборони Австралії) за глибоку залученість в українські справи, за дієву солідарність, за конкретні речі, які робить Австралія для України", - написав Шмигаль.

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.