• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • RSS feed
 • Україна отримає понад 100 потужних генераторів від Японії
  Опубликовано: 2024-04-30 11:53:43

  Японія передасть Україні більше 100 великих генераторів загальною потужністю понад 130 МВт.

  Про це повідомила пресслужба Міненерго.

  У повідомленні йдеться, що у межах візиту до Японії українська делегація на чолі з міністром енергетики Германом Галущенко провела зустріч з керівництвом Агентства міжнародного співробітництва Японії (JICA).

  За підсумками зустрічі були досягнуті домовленості щодо постачання до України більше 100 великих генераторів загальною потужністю понад 130 МВт.

  Зазначається, що міністр подякував Японії і безпосередньо JICA за фінансову та технічну допомогу українському енергосектору, зокрема надані газові турбіни та трансформатори. Крім того, він наголосив, що японська сторона є одним з лідерів у наданні допомоги в цьому напрямку.

  Зокрема, очільник Міненерго поінформував японську сторону про стан української енергосистеми після останніх російських масованих атак, а також ознайомив із потребами енергосектору.

  Галущенко зазначив, що ключовими завданнями є максимально швидке (до зими) збільшення потужностей генерацій та заміна пошкоджених автотрансформаторів для забезпечення стабільності передачі електроенергії.

  "Найшвидший спосіб наростити генерацію – це газотурбінні і газопоршневі установки. Важливим є також забезпечення мобільними генераторними установками великої потужності",  – наголосив Галущенко.

  У Міненерго нагадали, що у лютому 2024 року JICA і уряд України підписали угоду про надання грантової допомоги в розмірі до 15,8 млн японських ієн для Програми екстреного відновлення (Фаза 3). Угоди про грантову допомогу для першої та другої фаз цієї програми було підписано навесні 2023 року (22,44 мільйонів ієн і 53,072 мільйони ієн відповідно).

  Інф. delo.ua  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с ELCOMART.COM активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM" обязательна.  info@elcomart.com
  При использовании материалов сайта в электронном виде активная ссылка на elcomart.com обязательна.